Przejdź do treści

O mnie

Cześć jestem Martyna.

Fajnie, że tu jesteś!

Mieszkam w Warszawie, ale fotografuję na terenie całego świata, wszak mój zawód nie zna granic 

Fotografia jest moją największą pasją. Przygodę z nią rozpoczęłam jako absolwentka na wydz. Sztuk Pięknych i Projektowych. kier. Architektura Wnętrz w Łodzi.

Ten okres uświadomił mi, że bardziej niż architektura wnętrz pasjonuje mnie fotografia. Właśnie w tym czasie uwrażliwiłam się poprzez zajęcia z rysunku czy malarstwa na piękno obrazu. Światłocień, barwa czy duże kontrasty, ja to po prostu kocham. W 2011 roku otrzymałam dotację Unijną na spełnienie moich marzeń, czyli profesjonalny sprzęt fotograficzny. Był to również okres rozpoczęcia działalności gospodarczej pod nazwą KTOFOTO. Zdjęcia pozwalają mi zatrzymać ulotne chwile, zapisać emocje, opowiedzieć historię. Ślub to seria wyjątkowych momentów, które wydarzają się tylko raz. Łzy wzruszenia, uśmiechy, grymasy zatrzymane w kadrze tworzą najlepszą pamiątkę. Moim celem jest opowiedzenie Waszej historii, w której zdjęcia zastąpią słowa. Zadbam o to, aby za kilkanaście lat wywoływały u Was te same pozytywne emocje.

Wasza radość z otrzymanych zdjęć jest dla mnie najważniejsza.

Liczycie się Wy i Wasza Chwila, dlatego do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, dostosowuję się do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio.

Razem stwórzmy niepowtarzalną historię o Was!

P.S. Pytacie mnie bardziej prywatnie jaka jestem i co lubię….

Totalnie zwariowana, pozytywna, kocham swoją rodzinę nad życie. Jestem pewna siebie. W wolnej chwili podróżuję i lubię pracować z pozytywnie zakręconymi i otwartymi ludźmi jak ja!!!  

Wyróżnienia na PORTALACH i publikacje:

Według portalu Star of Service jeden z 10 najlepszych fotografów w Warszawie.